nVent Hoffman - Profiel voor kast/lessenaar - CIP38
Ons artikelnummer
2099851
Artikelnummer fabrikant
CIP38
Type nummer
CIP38
EAN-code
8713574066281
Aantal hoogte-eenheden
38
Model
19"
Materiaal
Staal
Uitvoering oppervlakte
Overig
Lengte
1502 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
CIP38 19-INCH PROF. 1800 19 INCH PROFIELEN 1800
19 inch profielen ,1800,verzinkt,in diepte verstelbaar,in combinatie m
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2099851 |
| Artikelnummer fabrikant | CIP38 |
| EAN-code | 8713574066281 |
| Artikelklasse (ETIM) | Profiel voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Vloerstaande kasten |
| Type nummer | CIP38 |
| Omschrijving | 19 inch profielen , 1800 |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Aantal hoogte-eenheden | 38 |
| Model | 19" |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| Lengte | 1502 mm |
| Traploze bevestiging | Nee |
| Montagewijze | Schroefbevestiging |
| Profielhoogte draagrail | 483 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 14 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 2 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,65 kg |
| Afmeting verpakking | 0,04 x 0,05 x 1,89 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 95,20 per 1 st |
Artikel bevat 2 st