nVent Hoffman - Profiel voor kast/lessenaar - CLPK600
Ons artikelnummer
2099899
Artikelnummer fabrikant
CLPK600
Type nummer
CLPK600
EAN-code
8713574107861
Aantal hoogte-eenheden
3
Model
19"
Materiaal
Staal
Uitvoering oppervlakte
Verzinkt
Lengte
23.62 mm
Productomschrijving
CLPK600 CLICK-IN-PROF. 600 CLICK-IN-PROFIEL 600
Montageprofiel, 600, verzinkt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2099899 |
| Artikelnummer fabrikant | CLPK600 |
| EAN-code | 8713574107861 |
| Artikelklasse (ETIM) | Profiel voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Vloerstaande kasten |
| Type nummer | CLPK600 |
| Omschrijving | Montageprofiel, 600, verzinkt |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Aantal hoogte-eenheden | 3 |
| Model | 19" |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Verzinkt |
| Lengte | 23.62 mm |
| Traploze bevestiging | Ja |
| Montagewijze | Snapbevestiging |
| Profielhoogte draagrail | 16 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 4 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,45 kg |
| Afmeting verpakking | 0,06 x 0,63 x 0,09 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 77,30 per 1 st |
Artikel bevat 4 st