nVent Hoffman - Profiel voor kast/lessenaar - CIB600
Ons artikelnummer
2099842
Artikelnummer fabrikant
CIB600
Type nummer
CIB600
EAN-code
8713574066205
Model
19"
Materiaal
Staal
Uitvoering oppervlakte
Overig
Lengte
554 mm
Traploze bevestiging
Nee
Productomschrijving
CIB600 BEUGELS 600 BEUGELS 19-INCH MONTAGE 600
Beugels 19-inch montage, 600, verzinkt, 3mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2099842 |
| Artikelnummer fabrikant | CIB600 |
| EAN-code | 8713574066205 |
| Artikelklasse (ETIM) | Profiel voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Vloerstaande kasten |
| Type nummer | CIB600 |
| Omschrijving | Beugels 19-inch montage, 600 |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Model | 19" |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| Lengte | 554 mm |
| Traploze bevestiging | Nee |
| Montagewijze | Schroefbevestiging |
| Profielhoogte draagrail | 42 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 2 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,65 kg |
| Afmeting verpakking | 0,06 x 0,6 x 0,05 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 61,90 per 1 st |
Artikel bevat 2 st