Eaton - Stroomrailsteun - SH0165/2
Brutoprijs
8,75
Eaton - Stroomrailsteun - SH0165/2
Ons artikelnummer
2070133
Artikelnummer fabrikant
010774
Type nummer
SH0165/2
EAN-code
4015080107743
Aantal polen
5
Max.(meet)stroom
160 A
Hartafstand rail
40 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
010774 SH0165/2 Raildrager voor CI kast 187.5mm, HxD=12x5mm
Drager railsysteem, voor gebruik in zijwanden van behuizingen of in behuizingen, montage van componenten mogelijk op rail, vrije ruimte railsteunen max. 375 mm, afstand tussen middelpunten rail 40 mm, nominale bedrijfsstroom Ie = 160 A, kan worden gebruikt voor L1, L2, L3, PE, N: 12x5
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2070133 |
| Artikelnummer fabrikant | 010774 |
| EAN-code | 4015080107743 |
| Artikelklasse (ETIM) | Stroomrailsteun |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Safety CI |
| Type nummer | SH0165/2 |
| Omschrijving | Raildrager voor CI kast 187.5mm, HxD=12x5mm |
| Land van Oorsprong | FI |
Technisch
| Aantal polen | 5 |
| Max.(meet)stroom | 160 A |
| Hartafstand rail | 40 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 55 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,066 kg |
| Afmeting verpakking | 0,042 x 0,092 x 0,122 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 8,75 per 1 st |
Artikel bevat 1 st