Eaton - Montageplaat voor kast/lessenaar - M-CI23
Brutoprijs
12,25
Eaton - Montageplaat voor kast/lessenaar - M-CI23
Ons artikelnummer
3034074
Artikelnummer fabrikant
193438
Type nummer
M-CI23
EAN-code
9010238023901
Hoogte
180 mm
Materiaal
Roestvaststaal (RVS)
Oppervlaktebescherming
Verzinkt
Breedte
250 mm
Geperforeerd
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
193438 M-CI23 Montageplaat, 1.5 mm dik, gegalvaniseerd, voor kast Ci23
Montageplaat van plaatstaal 1,5 mm, verzinkt, kan worden gebruikt voor CI23 en CI43, inclusief 4 bevestigingsschroeven voor eenvoudige bevestiging in de CI-behuizing
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3034074 |
| Artikelnummer fabrikant | 193438 |
| EAN-code | 9010238023901 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montageplaat voor kast/lessenaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Safety CI |
| Type nummer | M-CI23 |
| Omschrijving | Montageplaat, 1.5 mm dik, gegalvaniseerd, voor kast Ci23 |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Hoogte | 180 mm |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Oppervlaktebescherming | Verzinkt |
| Breedte | 250 mm |
| Geperforeerd | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 23 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,33 kg |
| Afmeting verpakking | 0,004 x 0,252 x 0,182 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 12,25 per 1 st |
Downloads
CAD object
Presentatie document/presentatiebestand
CAD object
CAD object
Verkoopbrochure
3D / BIM object
3D / BIM object
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6a/6a18/6a184e6e9c8e7cd85bfea9112146f969.pdf
Verkoopbrochure
Presentatie document/presentatiebestand
CAD object
CAD object
Verkoopbrochure
3D / BIM object
3D / BIM object
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6a/6a18/6a184e6e9c8e7cd85bfea9112146f969.pdf
Verkoopbrochure
Artikel bevat 1 st