Eaton - Montageplaat voor kast/lessenaar - M3-CI45
Brutoprijs
42,00
Eaton - Montageplaat voor kast/lessenaar - M3-CI45
Ons artikelnummer
2070099
Artikelnummer fabrikant
003036
Type nummer
M3-CI45
EAN-code
4015080030362
Hoogte
483 mm
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Verzinkt
Breedte
358 mm
Geperforeerd
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
003036 M3-CI45 Montageplaat, staal, verzinkt, D=3mm, voor Kast Ci45
Montageplaat van plaatstaal 3 mm, verzinkt, kan worden gebruikt voor CI45, inclusief 4 bevestigingsschroeven voor eenvoudige bevestiging in de CI-behuizing
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2070099 |
| Artikelnummer fabrikant | 003036 |
| EAN-code | 4015080030362 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montageplaat voor kast/lessenaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Safety CI |
| Type nummer | M3-CI45 |
| Omschrijving | Montageplaat, staal, verzinkt, D=3mm, voor Kast Ci45 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 483 mm |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Verzinkt |
| Breedte | 358 mm |
| Geperforeerd | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,421 kg |
| Afmeting verpakking | 0,005 x 0,36 x 0,485 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 42,00 per 1 st |
Downloads
CAD object
Presentatie document/presentatiebestand
CAD object
Montage handleiding
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6a/6a18/6a184e6e9c8e7cd85bfea9112146f969.pdf
Verkoopbrochure
Presentatie document/presentatiebestand
CAD object
Montage handleiding
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6a/6a18/6a184e6e9c8e7cd85bfea9112146f969.pdf
Verkoopbrochure
Artikel bevat 1 st