Eaton - Installatiekast leeg - CI23E-125
Aanbevelingen
Productomschrijving
019570 CI23E-125 Kast Ci, HxBxD=250x187.5x150mm, deksel transparant, metr.doordrukgaten
Individuele basisbehuizing, materiaalkarakteristiek polycarbonaat, Slagvast, beschermingsgraad: IP65, gepatenteerde dekselsluitingen met geïntegreerde overdrukcompensatie, met metrische voorgeperste kabeldoorvoergaten in alle zijwanden, kabelinvoeren boven en onder, elk = 1xM32/20 en 6xM20 en 2xM16, elke zijde = 2xM32/20 en 4xM25/16 en 4xM20 en 4xM16, bevestigingsstrips voor muurbevestiging, verzegelbare afdekkapsluitingen, Volledig voorgeperste gaten in de zijwanden kunnen worden omgezet in een behuizing voor een verdeler door de zijwanden door te drukken., RAL 7035, grijs (basis), doorzichtig rookgrijs, (deksel), montagediepte met montageplaat: 125 mm, afdekkingstype: doorzichtig rokerig
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1032577 |
| Artikelnummer fabrikant | 019570 |
| EAN-code | 4015080195702 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatiekast leeg |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Safety CI |
| Type nummer | CI23E-125 |
| Omschrijving | Kast Ci, HxBxD=250x187.5x150mm, deksel transparant, metr.doordrukgaten |
| Land van Oorsprong | FI |
Technisch
| Hoogte | 250 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Inbouwdiepte | 125 mm |
| Breedte | 187.5 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Met montageplaat | Nee |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Ja |
| RAL-nummer | 7035 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Kleur | Grijs |
| Montagewijze | Opbouw |
| Soort afdekking | Geen |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Type deur | Geen |
| Transparant deksel/deur | Ja |
| Met slot | Nee |
| Nom. stroom (In) | 1600 A |
| Inwendige diepte | 125 mm |
| Plaatdikte kast | 6 mm |
| Plaatdikte deur/deksel | 6 mm |
| Aantal modulen | 1 |
| Aantal rijen | 0 |
| Breedte in module-eenheden | 9 |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 4 |
| Aantal leidinginvoeringen | 30 |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Slagvastheid | IK10 |
| Functiebehoud | Overig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Deksel met drukontlasting | Ja |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Overig |
| Soort coating | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,294 kg |
| Afmeting verpakking | 0,152 x 0,19 x 0,252 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 111,19 per 1 st |
Downloads
CAD object
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
3D / BIM object
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Montage handleiding
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6a/6a18/6a184e6e9c8e7cd85bfea9112146f969.pdf
Artikel bevat 1 st