Eaton - Deur/bedieningstableau (kast/lessenaar) - T-CI23
Brutoprijs
37,34
Eaton - Deur/bedieningstableau (kast/lessenaar) - T-CI23
Ons artikelnummer
2070851
Artikelnummer fabrikant
093833
Type nummer
T-CI23
EAN-code
4015080938330
Model
Beschermdeur
Uitvoering als zichtdeur
Ja
Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar
Nee
Breedte
163 mm
Hoogte
225 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
093833 T-CI23 Deur, transparant, voor deksel CI23
Enkele deur, beschermingsgraad: IP65, Deurscharnieren kunnen verplaatst worden naar links, rechts, boven of onder, openingshoek tot 180°, doorzichtig rookgrijs, geleverde apparatuur inclusief steunhoekstuk en bevestigingsmateriaal
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2070851 |
| Artikelnummer fabrikant | 093833 |
| EAN-code | 4015080938330 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deur/bedieningstableau (kast/lessenaar) |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Safety CI |
| Type nummer | T-CI23 |
| Omschrijving | Deur, transparant, voor deksel CI23 |
| Land van Oorsprong | FI |
Technisch
| Model | Beschermdeur |
| Uitvoering als zichtdeur | Ja |
| Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar | Nee |
| Breedte | 163 mm |
| Hoogte | 225 mm |
| Diepte | 40 mm |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Kleur | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,273 kg |
| Afmeting verpakking | 0,042 x 0,165 x 0,227 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 37,34 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Montage handleiding
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6a/6a18/6a184e6e9c8e7cd85bfea9112146f969.pdf
Verkoopbrochure
CAD object
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Montage handleiding
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6a/6a18/6a184e6e9c8e7cd85bfea9112146f969.pdf
Verkoopbrochure
Artikel bevat 1 st