Eaton - Componenten voor opstelling/koppeling voor kast/lessenaar - W16/32-CI
Brutoprijs
57,75
Eaton - Componenten voor opstelling/koppeling voor kast/lessenaar - W16/32-CI
Ons artikelnummer
1959802
Artikelnummer fabrikant
193455
Type nummer
W16/32-CI
EAN-code
9010238024069
Model
Montagehoek
Hoogte
50 mm
Diepte
2125 mm
Breedte
95 mm
Materiaal
Staal
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
193455 W16/32-CI Wandbevestiging Z-profiel RAL7035 voor CI kast, L=2125mm
Z hoekprofiel voor bevestiging van CI-behuizingen aan de muur, gepoedercoat grijs, afstand tussen de achterwand van de behuizing en de muur=50 mm, lengte van de z-hoek 2125mm, op maat gesneden, materiaalkarakteristiek staal, verzinkt, inclusief bevestigingsschroeven
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1959802 |
| Artikelnummer fabrikant | 193455 |
| EAN-code | 9010238024069 |
| Artikelklasse (ETIM) | Componenten voor opstelling/koppeling voor kast/lessenaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Safety CI |
| Type nummer | W16/32-CI |
| Omschrijving | Wandbevestiging Z-profiel RAL7035 voor CI kast, L=2125mm |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Model | Montagehoek |
| Hoogte | 50 mm |
| Diepte | 2125 mm |
| Breedte | 95 mm |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 4,24 kg |
| Afmeting verpakking | 2,127 x 0,097 x 0,052 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 57,75 per 1 st |
Downloads
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6a/6a18/6a184e6e9c8e7cd85bfea9112146f969.pdf
Verkoopbrochure
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6a/6a18/6a184e6e9c8e7cd85bfea9112146f969.pdf
Verkoopbrochure
Artikel bevat 1 st