APC - Accu (Lood) voor voertuigen en toepassingen - RBC2
Brutoprijs
128,30
APC - Accu (Lood) voor voertuigen en toepassingen - RBC2
Ons artikelnummer
4407071
Artikelnummer fabrikant
RBC2
Type nummer
RBC2
EAN-code
731304003243
Model
Overig
Nom. spanning
12 V
Capaciteit 20h
7 Ah
Koudstartstroom volgens EN
0 A
Breedte
64 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
RBC2 APC VERVANGINGSBATTERIJ P
Dit is een vervangingsbatterijpatroon van APC die is ontworpen voor volledige compatibiliteit met de UPS van APC. RBC2 7Ah 12Vdc vervangbare batterij is getest en goedgekeurd voor het herstellen van de UPS-prestaties naar de oorspronkelijke specificaties. De RBC is een VRLA-batterij met 2 jaar garantie. Deze RBC is compatibel met Back-UPS BH/BK-modellen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4407071 |
| Artikelnummer fabrikant | RBC2 |
| EAN-code | 731304003243 |
| Artikelklasse (ETIM) | Accu (Lood) voor voertuigen en toepassingen |
| Merk | APC |
| Serie | APC Replacement Battery Cartridges |
| Type nummer | RBC2 |
| Omschrijving | APC vervangingsbatterij patroon #2 |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Model | Overig |
| Nom. spanning | 12 V |
| Capaciteit 20h | 7 Ah |
| Koudstartstroom volgens EN | 0 A |
| Breedte | 64 mm |
| Koudstartstroom volgens SAE | 0 A |
| Lengte | 151 mm |
| Hoogte incl. pool | 94 mm |
| Gewicht | 25 kg |
| Omgevingstemperatuur | 0 - 40 °C |
| Type | Overig |
| Toepassing | Overig |
| Geschikt voor diverse toepassingen | Nee |
| Geschikt voor UPS | Ja |
| Geschikt voor accu oplaadunit | Nee |
| Geschikt voor telecom | Nee |
| Aansluitklemmen aan voorzijde | Nee |
| Capaciteit 15h | 7 Ah |
| Peukert constante | 0 |
| Connector | Overig |
| Brandbeveiliging conform UL 94 | Overig |
| Levensduur bij 20°C | 0 Year |
| Eurobat gecertificeerde levensduur | Nee |
| Levensduur cyclus bij 100% ontlading | 0 |
| Levensduur cyclus bij 80% ontlading | 0 |
| Levensduur cyclus bij 60% ontlading | 0 |
| Levensduur cyclus bij 50% ontlading | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 21,3 x 17,5 x 8,9 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 128,30 per 1 st |
Downloads
Handleiding
Handleiding
Montage handleiding
Montage handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVPEP1512012_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1512012_EN
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_EALN-7N3P8W_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_JHSH-7ENFZG_EN
Handleiding
Montage handleiding
Montage handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVPEP1512012_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1512012_EN
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_EALN-7N3P8W_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_JHSH-7ENFZG_EN
Artikel bevat 1 st