APC - UPS - BK350EI
Aanbevelingen
Productomschrijving
BK350EI APC BACK-UPS 350, 230V
Deze APC Back-UPS biedt stroom- en piekstroombeveiliging voor draadloze netwerken, computers, spelconsoles en andere elektronica in uw huis of bedrijf. De 350 VA UPS-toren heeft in totaal 4 uitgangen, waarvan 3 batterijback-up en overspanningsbeveiliging, en een die alleen overspanningsbeveiliging is. Het heeft een piekvermogen van 310 Joule. Het biedt datalijn bescherming met een RJ45 analoge telefoonlijn voor telefoon, fax, modem of DSL. De afmetingen zijn 16,5 x 9,1 x 28,4 cm en 6,32 kg. De BK350EI zorgt ervoor dat kantoorsystemen en hun waardevolle gegevens worden beschermd tegen gevaarlijke stroompieken en stroomonderbrekingen. Deze UPS heeft 2 jaar garantie en CE-productcertificering.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4406071 |
| Artikelnummer fabrikant | BK350EI |
| EAN-code | 731304016342 |
| Artikelklasse (ETIM) | UPS |
| Merk | APC |
| Serie | APC Back-UPS |
| Type nummer | BK350EI |
| Omschrijving | APC BACK-UPS 350, 230V |
| Land van Oorsprong | IN |
Technisch
| Ingangsspanning | 230 - 230 V |
| Overbruggingstijd vollast | 5.3 min |
| Geschikt voor netwerkmanagement | Nee |
| Hoogte | 165 mm |
| Breedte | 91 mm |
| Diepte | 284 mm |
| Gewicht | 5.68 kg |
| UPS-technologie | Offline |
| Bouwvorm | Vrijstaand model |
| Primaire frequentie | 50 - 60 Hz |
| Aantal fasen primair | 1 |
| Uitgangsspanning | 230 - 230 V |
| Secundaire frequentie | 50 - 50 Hz |
| Uitgangsvermogen werkelijk | 210 W |
| Uitgangsschijnvermogen | 350 VA |
| Aantal fasen secundair | 1 |
| SNMP | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Max. harmonische vervorming uitgangsspanning (lineaire belasting) | 0 % |
| Uitgangs Power Factor | 0.6 |
| Efficiëntie overall | 0 % |
| Efficiëntie in eco-modus | 0 % |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Nee |
| Auto shut down functie | Nee |
| Ingangsaansluiting | C14 |
| Aantal uitgaande aansluitingen C13 | 4 |
| Aantal uitgaande aansluitingen C19 | 0 |
| Aantal uitgaande aansluitingen met vaste aansluiting | 0 |
| Modulair | Nee |
| USB-interface | Ja |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 41,5 x 19 x 24 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 247,20 per 1 st |
Artikel bevat 1 st