APC - UPS - BK350
Aanbevelingen
Productomschrijving
BK350 APC BACK-UPS 350
Bescherm computers, draadloze routers, IOT-apparaten en beveiligingssystemen met de APC Back-UPS BK 350VA. APC Back-UPS bieden noodvoeding van de batterij tijdens stroomuitval en beschermen voortdurend de apparatuur tegen schommelende omstandigheden en stroompieken. Met 6 uitgangen biedt deze UPS-toren (Uninterruptible Power Supply) naadloze batterijvoeding aan aangesloten elektronica. De 210 W-capaciteit is ideaal voor werkstations, zodat u verbonden en productief blijft tijdens stroomfluctuaties. Deze computerback-up biedt een levenslange gegarandeerde piekstroombeveiliging met een beschermingsbeleid voor apparatuur van $ 100.000. Met de meegeleverde PowerChute-software kunt u instellingen configureren en automatische, gracieuze uitschakeling van een aangesloten pc instellen in het geval van een langdurige stroomuitval. Geluidsalarmen geven een melding van veranderende netvoeding en UPS-omstandigheden. Geluidsalarmen kunnen worden gedempt. Pakket Bevat UPS, cd met software, bandjes v
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4406070 |
| Artikelnummer fabrikant | BK350 |
| EAN-code | 731304016298 |
| Artikelklasse (ETIM) | UPS |
| Merk | APC |
| Serie | Back-UPS |
| Type nummer | BK350 |
| Omschrijving | APC Back-UPS 350 |
| Land van Oorsprong | PH |
Technisch
| Ingangsspanning | 120 - 120 V |
| Overbruggingstijd vollast | 5.3 min |
| Geschikt voor netwerkmanagement | Nee |
| Hoogte | 165 mm |
| Breedte | 91 mm |
| Diepte | 284 mm |
| Gewicht | 5.68 kg |
| UPS-technologie | Offline |
| Bouwvorm | Vrijstaand model |
| Primaire frequentie | 50 - 60 Hz |
| Aantal fasen primair | 1 |
| Uitgangsspanning | 120 - 120 V |
| Secundaire frequentie | 50 - 50 Hz |
| Uitgangsvermogen werkelijk | 210 W |
| Uitgangsschijnvermogen | 350 VA |
| Aantal fasen secundair | 1 |
| SNMP | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Max. harmonische vervorming uitgangsspanning (lineaire belasting) | 0 % |
| Uitgangs Power Factor | 0.6 |
| Efficiëntie overall | 0 % |
| Efficiëntie in eco-modus | 0 % |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Nee |
| Auto shut down functie | Nee |
| Ingangsaansluiting | Overig |
| Aantal uitgaande aansluitingen C13 | 0 |
| Aantal uitgaande aansluitingen C19 | 0 |
| Aantal uitgaande aansluitingen met vaste aansluiting | 0 |
| Modulair | Nee |
| USB-interface | Ja |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 54 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 17,5 x 35,7 x 26,3 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 304,20 per 1 st |
Downloads
Handleiding
Handleiding
Montage handleiding
Montage handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1712010_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_Safety_990-6155-XXX_FR
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_ASTE-6Z5KMM_ES
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_ASTE-6Z5KMM_EN
Artikel bevat 1 st