APC - UPS - BK325I
Brutoprijs
152,10
APC - UPS - BK325I
Ons artikelnummer
4406069
Artikelnummer fabrikant
BK325I
Type nummer
BK325I
EAN-code
731304120506
Ingangsspanning
230 - 230 V
Overbruggingstijd vollast
5.3 min
Geschikt voor netwerkmanagement
Nee
Hoogte
165 mm
Breedte
91 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
BK325I APC BACK-UPS 325, 230V, IEC 320, ZONDER SOFTWARE VOOR AUTOMATISCHE UIT
BACK-UPS CS 325VA 230V W/O SW
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4406069 |
| Artikelnummer fabrikant | BK325I |
| EAN-code | 731304120506 |
| Artikelklasse (ETIM) | UPS |
| Merk | APC |
| Serie | APC Back-UPS |
| Type nummer | BK325I |
| Omschrijving | APC Back-UPS 325, 230V, IEC 320, zonder software voor automatische uit |
| Land van Oorsprong | PH |
Technisch
| Ingangsspanning | 230 - 230 V |
| Overbruggingstijd vollast | 5.3 min |
| Geschikt voor netwerkmanagement | Nee |
| Hoogte | 165 mm |
| Breedte | 91 mm |
| Diepte | 284 mm |
| Gewicht | 5.73 kg |
| UPS-technologie | Offline |
| Bouwvorm | Vrijstaand model |
| Primaire frequentie | 50 - 60 Hz |
| Aantal fasen primair | 1 |
| Uitgangsspanning | 230 - 230 V |
| Secundaire frequentie | 50 - 50 Hz |
| Uitgangsvermogen werkelijk | 195 W |
| Uitgangsschijnvermogen | 325 VA |
| Aantal fasen secundair | 1 |
| SNMP | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Max. harmonische vervorming uitgangsspanning (lineaire belasting) | 0 % |
| Uitgangs Power Factor | 0.6 |
| Efficiëntie overall | 0 % |
| Efficiëntie in eco-modus | 0 % |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Nee |
| Auto shut down functie | Nee |
| Ingangsaansluiting | Overig |
| Aantal uitgaande aansluitingen C13 | 6 |
| Aantal uitgaande aansluitingen C19 | 0 |
| Aantal uitgaande aansluitingen met vaste aansluiting | 0 |
| Modulair | Nee |
| USB-interface | Ja |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 41,5 x 23,5 x 19 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 152,10 per 1 st |
Downloads
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Montage handleiding
Montage handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1712010_EN
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_ASTE-6Z8LFX_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_EALN-7HJJHX_FR
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_EALN-7HJJHX_NL
Handleiding
Handleiding
Montage handleiding
Montage handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1712010_EN
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_ASTE-6Z8LFX_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_EALN-7HJJHX_FR
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_EALN-7HJJHX_NL
Artikel bevat 1 st