Weidmüller - Gelijkstroomvoedingseenheid - PRO TOP1 120W 24V 5A
Ons artikelnummer
2480227
Artikelnummer fabrikant
2466870000
Type nummer
PRO TOP1 120W 24V 5A
EAN-code
4050118481457
Spanningstype voedingsspanning
AC/DC
1e Secundaire spanning
22.5 - 28.8 V
Breedte
35 mm
Secundaire spanning instelbaar
Ja
Kortsluitvast
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
PRO TOP1 120W 24V 5A GELIJKSTROOMVOEDINGSEENHEID
Power supply unit for providing DC voltage.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Gelijkstroomvoedingseenheid" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2480227 |
| Artikelnummer fabrikant | 2466870000 |
| EAN-code | 4050118481457 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gelijkstroomvoedingseenheid |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | PROtop |
| Type nummer | PRO TOP1 120W 24V 5A |
| Omschrijving | Power supply, 120 W, 5 A @ 60 °C |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| 1e Secundaire spanning | 22.5 - 28.8 V |
| Breedte | 35 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 100 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 120 - 340 V |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Opgenomen vermogen | 131.9 VA |
| Vermogensafgifte | 120 W |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wandmontage mogelijk | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Hoogte | 130 mm |
| Diepte | 125 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,953 kg |
| Afmeting verpakking | 0,185 x 0,167 x 0,098 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 170,91 per 1 st |
Artikel bevat 1 st