Weidmüller - Montagetoebehoren (kast/lessenaar) - MTA 30 MF
Ons artikelnummer
2211494
Artikelnummer fabrikant
1251320000
Type nummer
MTA 30 MF
EAN-code
4050118042702
Hoogte
10.5 mm
Breedte
30 mm
Type toebehoren/onderdelen
Bevestigingsonderdelen-/set
Productomschrijving
1251320000 MTA 30 MF
Simple and fast installation of switched-mode power supplies with associated fastening systems.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2211494 |
| Artikelnummer fabrikant | 1251320000 |
| EAN-code | 4050118042702 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montagetoebehoren (kast/lessenaar) |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | MTA 30 MF |
| Omschrijving | Fixation (power supply) |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Hoogte | 10.5 mm |
| Breedte | 30 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Bevestigingsonderdelen-/set |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 20 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,124 kg |
| Afmeting verpakking | 0,146 x 0,146 x 0,098 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 7,25 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1251320000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1251320000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1251320000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1251320000
Artikel bevat 1 st