Weidmüller - Kabelconnector voor printplaatconnector - BLF 5.00HC/05/180 SN BK BX
Ons artikelnummer
2203813
Artikelnummer fabrikant
1017710000
Type nummer
BLF 5.00HC/05/180 SN BK BX
EAN-code
4032248728817
Contactuitvoering
Contrastekker (female)
Aantal insteekcontacten
5
Aantal insteekcontactrijen
1
Rastermaat contact
5 mm
Rastermaat aansluitingen
5 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1017710000 BLF 5.00HC/05/180 S PRINTPLAATCONNECTOR
Pluggable PCB connection with innovative connection technology for safe and intuitive handling.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2203813 |
| Artikelnummer fabrikant | 1017710000 |
| EAN-code | 4032248728817 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelconnector voor printplaatconnector |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | OMNIMATE Signal - series BL/SL 5.00 |
| Type nummer | BLF 5.00HC/05/180 SN BK BX |
| Omschrijving | PCB connector (wire connection), 320 V, 23 A, Pitch in mm: 5.00, 3.31 |
| Land van Oorsprong | SK |
Technisch
| Contactuitvoering | Contrastekker (female) |
| Aantal insteekcontacten | 5 |
| Aantal insteekcontactrijen | 1 |
| Rastermaat contact | 5 mm |
| Rastermaat aansluitingen | 5 mm |
| Hoek contact/geleideraansluiting | 90° (verticaal naar boven) |
| Nom. (meet)stroom In | 21 A |
| Nom. (meet)spanning | 320 V |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Overspanningscategorie | III |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.2 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.25 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.2 - 2.5 mm² |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Steekklemaansluiting |
| Aansluitbaar kabeltype | Ronde kabel |
| Materiaal contactcoating | Tin |
| Materiaal contact | Koper |
| Materiaal isolatielichaam | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Coating behuizing | Niet gecoat |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Met aardgeleider | Nee |
| Bedrijfstemperatuur | -50 - 100 °C |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | Overig |
| Verbindingswijze | Flexibele printplaatverbinder |
| Aantal polen | 5 |
| Coating behuizing | Niet gecoat |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 72 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,705 kg |
| Afmeting verpakking | 0,351 x 0,136 x 0,038 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3,34 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1017710000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1017710000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1017710000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1017710000
Artikel bevat 1 st