Trilux - Draagprofiel lichtlijnsysteem - 07650 L150 7+7LV E 150 03 IP64
Aanbevelingen
Productomschrijving
7266600 DRAAGPROFIEL VOOR INDI VIDUELE OF EINDARMATUREN VAN E-LINE 7651 FIX IP6
draagprofiel voor individuele of eindarmaturen van E-Line 7651 Fix IP64 LED-lichtlijnen. Samen met een afzonderlijk te bestellen lichtlijnkoppelstuk ook geschikt voor lichtlijntoepassingen. lengte van het draagprofiel: 1521 mm. Met 7-aderige doorvoerbedrading om de schakelkringen te verdelen en extra 7-aderige doorvoerbedrading voor extra functies op het gebied van noodverlichting of lichtmanagement. Met 1 connector voor de gereedschaploze, elektrische verbinding van de apparatendragers. Met twee 7-polige connectorparen voor elektrische snelaansluiting en aanraakveilige afscherming van de kabeleinden. De warmtebestendige doorvoerbedrading is bij levering volledig voorzien van alle nodige componenten. Alle verbindingen zijn uitgevoerd als snelaansluiting met een beveiliging tegen verkeerde polariteit. De draagprofielbehuizing is gemaakt van thermisch verzinkt plaatstaal.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4080602 |
| Artikelnummer fabrikant | 7266600 |
| EAN-code | 4018242431670 |
| Artikelklasse (ETIM) | Draagprofiel lichtlijnsysteem |
| Merk | Trilux |
| Serie | 765... E-Line Next Fix |
| Type nummer | 07650 L150 7+7LV E 150 03 IP64 |
| Omschrijving | Lichtbänder - Tragprofile 765... E-Line Next Fix Zilver 0 IP64 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Variabele bevestigingsafstand basisunits | Nee |
| Met bedrading | Ja |
| Breedte | 79 mm |
| Doorsnede bedradingsaders | 4 mm² |
| Geschikt voor kabelgoot | Nee |
| Met kabelgoot | Nee |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Nee |
| Kleur | Zilver |
| Lengte | 1521 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Beschermingsgraad (IP) | IP64 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,25 kg |
| Afmeting verpakking | 1,54 x 0,093 x 0,061 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 106,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st