Trilux - Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - E06 Staaldraad (20m) + secondenlijm
Ons artikelnummer
4072122
Artikelnummer fabrikant
2343700
Type nummer
E06 Staaldraad (20m) + secondenlijm
EAN-code
4018242027637
Type toebehoren/onderdelen
Ophangkabel
Kleur
Overig
Materiaal
Staal
Toebehoren
Ja
Transparant
Nee
Productomschrijving
2343700 20 M LANG, MET SNELLIJ M OM UITRAFELING VAN DE DRAADEINDEN TE VOORKOMEN
20 m staaldraad, Ø 1,75 mm, verzinkt. Met snellijm om de draadeinden na het inkorten te beschermen tegen uitrafelen. Alleen te gebruiken in combinatie met toebehoren E 07.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4072122 |
| Artikelnummer fabrikant | 2343700 |
| EAN-code | 4018242027637 |
| Artikelklasse (ETIM) | Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen |
| Merk | Trilux |
| Serie | 769... |
| Type nummer | E06 Staaldraad (20m) + secondenlijm |
| Omschrijving | Mechanical accessories 765... E-Line |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Ophangkabel |
| Kleur | Overig |
| Materiaal | Staal |
| Toebehoren | Ja |
| Transparant | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,298 kg |
| Afmeting verpakking | 0,27 x 0,18 x 0,015 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st