Trilux - Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - A01SX/3000
Ons artikelnummer
4072194
Artikelnummer fabrikant
3664499
Type nummer
A01SX/3000
EAN-code
4018242430376
Type toebehoren/onderdelen
Overig
Kleur
Roestvaststaal ( RVS )
Lengte
200 mm
Breedte
200 mm
Hoogte
30 mm
Productomschrijving
3664499 1 STUK. DRAADOPHANGING MET OPHANGKRAL, 3000 MM, E-LINE, 200X200X30
Draadophanging met ophangkral. Voor afhanghoogten tot 3000 mm. Bestaande uit 1 staaldraad, verzinkt, ø 1,5 mm en ophangkral uit roestvrij staal. Draadlengte traploos verstelbaar zonder gereedschap.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4072194 |
| Artikelnummer fabrikant | 3664499 |
| EAN-code | 4018242430376 |
| Artikelklasse (ETIM) | Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen |
| Merk | Trilux |
| Serie | 765... |
| Type nummer | A01SX/3000 |
| Omschrijving | Mechanical accessories 765... E-Line Next Fix Roestvaststaal ( RVS ) |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Lengte | 200 mm |
| Breedte | 200 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Toebehoren | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 11 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,065 kg |
| Afmeting verpakking | 0,2 x 0,13 x 0,055 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 25,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st