Trilux - Basisunit voor lichtlijnsysteem - 9002021575
Aanbevelingen
Productomschrijving
9002021575 LICHTLIJNARMATUUR, 1474X62, LENS DOUBLE ASYMM.NARR.(L-DAN), 47W, 8400
LED-apparatendrager voor lichtlijnsysteem E-Line 7651 Fix. Uitvoering voor gebruik in toepassingsgebieden waarin de lichtlijn moet voldoen aan hoge eisen op het gebied van temperatuurbestendigheid, armatuurrendement en levensduur. Apparatendragers met een lengte van 1475 mm lenen zich tot de configuratie van nieuwe installaties en voor de renovatie van oude installaties met E-Line T5N/LED-lichtlijnsystemen. Conform DIN 10500. De armaturen zijn geschikt voor gebruik in ondernemingen van de levensmiddelen- of drankindustrie die gecertificeerd zijn conform HACCP, IFS en/of BRC Global Standard Food. Te combineren met draagprofielen van het type E-Line Fix 0765.... Compatibel met draagprofielen van het type E-Line T5N/LED 07650.... Apparatendrager in combinatie met het toebehoren 07650Fi...IP64 (draagprofiel, afdekking, eindafdekking) geschikt voor toepassingen die een hogere beschermklasse vereisen (IP64) en voor fabriekshallen met brandgevaar conform DIN EN 60598-2-24 (D-keurmerk).
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED niet uitwisselbaar"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4086304 |
| Artikelnummer fabrikant | 9002021575 |
| EAN-code | 4018242446308 |
| Artikelklasse (ETIM) | Basisunit voor lichtlijnsysteem |
| Merk | Trilux |
| Serie | 765... E-Line Next Fix |
| Type nummer | 9002021575 |
| Omschrijving | lichtlijnen 765... E-Line Next Fix Lens Wit rechthoekig ET 47W 8400lm |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Lamphouder | Overig |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Breedte | 62 mm |
| Voorschakelapparaat | Elektronische trafo |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Kleur behuizing | Wit |
| Reflector | Geen |
| Lichtverdeling | Dubbel asymmetrisch |
| Lichtuittrede | Direct |
| Lengte | 1474 mm |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Hoogte/diepte | 50 mm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 8400 lm |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurtemperatuur | 6500 - 6500 K |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar GPRS | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Energie-efficiëntieklasse van de ingebouwde lamp | Overig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Nee |
| Max. systeemvermogen | 47 W |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 179 lm/W |
| Vermogensfactor | 0.95 |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 14 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,005 kg |
| Afmeting verpakking | 1,494 x 0,078 x 0,095 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 260,00 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,21 |
Downloads
Karakteristieken
Montage handleiding
Afbeelding met hoge resolutie
Karakteristieken
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Karakteristieken
Montage handleiding
Karakteristieken
CAD object
CAD object
Karakteristieken
Karakteristieken
CAD object
CAD object
Artikel bevat 1 st