Trilux - Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - 07650 TA 300 IP64
Ons artikelnummer
4080632
Artikelnummer fabrikant
7270200
Type nummer
07650 TA 300 IP64
EAN-code
4018242432035
Kleur
Overig
Lengte
2981 mm
Breedte
79 mm
Hoogte
29 mm
Toebehoren
Ja
Productomschrijving
7270200 TRANSPARANTE AFDEKKING VOOR E-LINE 7651 FIX IP64 LICHTLIJNTOEPASSING.,
Transparante afdekking voor E-Line 7651 Fix IP64 lichtlijntoepassing. Te gebruiken in combinatie met geschikte LED-apparatendragers 7651 L... met lenzenoptiek en draagprofielen E-Line Fix 07650...IP64.. Geschikt voor E-Line Fix-draagprofielen van het type 07650... L 300... IP64. Afscherming uit transparant zeer slagvast PMMA. slagvastheid bij gebruik IK06.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4080632 |
| Artikelnummer fabrikant | 7270200 |
| EAN-code | 4018242432035 |
| Artikelklasse (ETIM) | Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen |
| Merk | Trilux |
| Serie | 765... E-Line Next Fix |
| Type nummer | 07650 TA 300 IP64 |
| Omschrijving | Mechanical accessories 765... E-Line Next Fix IP64 I |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Kleur | Overig |
| Lengte | 2981 mm |
| Breedte | 79 mm |
| Hoogte | 29 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Transparant | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 11 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,45 kg |
| Afmeting verpakking | 3 x 0,1 x 0,04 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 52,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st