SLV - Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - 1002853
Brutoprijs
7,75
SLV - Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - 1002853
Ons artikelnummer
3359323
Artikelnummer fabrikant
1002853
Type nummer
1002853
EAN-code
4024163230490
Type toebehoren/onderdelen
Bevestigingsset
Kleur
Antraciet
Materiaal
Aluminium
Lengte
14 mm
Breedte
10 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
AFSTANDSHOUDER OUTDOOR 1002853 SLV
Antracietkleurige afstandhouderset voor eenvoudige montage van Outdoor wandopbouwlampen bij wandbekabeling.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3359323 |
| Artikelnummer fabrikant | 1002853 |
| EAN-code | 4024163230490 |
| Artikelklasse (ETIM) | Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen |
| Merk | SLV |
| Serie | |
| Type nummer | 1002853 |
| Omschrijving | Afstandhouder - set voor ENOLA SQUARE ROUND OUT |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Bevestigingsset |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Aluminium |
| Lengte | 14 mm |
| Breedte | 10 mm |
| Hoogte | 10 mm |
| Diameter | 10 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Transparant | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,011 kg |
| Afmeting verpakking | 0,12 x 0,01 x 0,085 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 7,75 per 1 st |
Artikel bevat 1 st