SLV - Plafond-/wandarmatuur - 232055
Ons artikelnummer
2490252
Artikelnummer fabrikant
232055
Type nummer
232055
EAN-code
4024163166072
Geschikt voor wandmontage
Nee
Geschikt voor pendelophanging
Nee
Geschikt voor plafondmontage
Ja
Geschikt voor inbouwmontage
Nee
Geschikt voor opbouwmontage
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
232055 PHOTONIA OUTDOOR PLAFONDARMATUUR A60 ROND ANTRACIET TRANSPARANTE
De plafondarmatuur PHOTONIA bestaat uit aluminium en helder glas, dat de lichtbron geheel omsluit. Dankzij de stand van de ingebouwde fittingen, genereert de gemonteerd armatuur een gelijkmatig licht. Door de beveiligingsklasse IP44 is hij geschikt voor buitengebruik. De armatuur wordt direct op 230 V netspanning aangesloten.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2490252 |
| Artikelnummer fabrikant | 232055 |
| EAN-code | 4024163166072 |
| Artikelklasse (ETIM) | Plafond-/wandarmatuur |
| Merk | SLV |
| Serie | PHOTONIA |
| Type nummer | 232055 |
| Omschrijving | PHOTONIA, outdoor plafondarmatuur, A60, rond, antraciet, transparante |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Breedte | 145 mm |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Met lichtbron | Nee |
| Lamphouder | E27 |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lampvermogen | 60 W |
| Lampvermogen bij multiwatt | Niet van toepassing |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Type dimming | Overig |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Noodunit geïntegreerd | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur behuizing | Antraciet |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Reflector | Geen |
| Lichtuittrede | Direct |
| Lengte | 233 mm |
| Hoogte/diepte | 145 mm |
| Buitendiameter | 145 mm |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Slagvastheid | IK03 |
| Max. systeemvermogen | 60 W |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Gelakt |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar GPRS | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Ja |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimming afhankelijk van voorschakelapparaat | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Niet dimbaar | Nee |
| Lichtverdeler | Overig |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Nee |
| Geschikt voor lampvermogen | 60 - 60 W |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Compatible met Casambi | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,689 kg |
| Afmeting verpakking | 0,28 x 0,18 x 0,18 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,16 |
Downloads
Montage handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Montage handleiding
Presentatie video/filmpje
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Montage handleiding
Presentatie video/filmpje
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
Artikel bevat 1 st