SLV - Plafond-/wandarmatuur - 233094
Ons artikelnummer
1211271
Artikelnummer fabrikant
233094
Type nummer
233094
EAN-code
4024163157452
Geschikt voor wandmontage
Ja
Geschikt voor pendelophanging
Nee
Geschikt voor plafondmontage
Ja
Geschikt voor inbouwmontage
Nee
Geschikt voor opbouwmontage
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
233094 NEW MYRA WALL ZILVER GR
De Wand- en plafondlampvsan de MYRA-serie bestaat uit gelakt aluminium en glas dat de lichtbron(nen) afdekt. De lampenkoppen zijn draai-/kantelbaar Door de beveiligingsklasse IP55 is hij geschikt voor buitengebruik. De elektrische aansluiting van de in meerdere kleurversies beschikbare lamp vindt op 230 V netspanning plaats. De MYRA-serie omvat bovendien staande-, plus displaylampen en is daarom universeel toepasbaar.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1211271 |
| Artikelnummer fabrikant | 233094 |
| EAN-code | 4024163157452 |
| Artikelklasse (ETIM) | Plafond-/wandarmatuur |
| Merk | SLV |
| Serie | MYRA |
| Type nummer | 233094 |
| Omschrijving | NEW MYRA WALL SPOT wandarmatuur, zilvergrijs 2xGU10, max. 2x50W, IP55 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Breedte | 98 mm |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Met lichtbron | Nee |
| Lamphouder | GU10 |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 2 |
| Lampvermogen | 50 W |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Type dimming | Modulatie netspanning |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Noodunit geïntegreerd | Nee |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Reflector | Geen |
| Lichtuittrede | Direct |
| Lengte | 146 mm |
| Hoogte/diepte | 144 mm |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Max. systeemvermogen | 50 W |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Gelakt |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar GPRS | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Ja |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimming afhankelijk van voorschakelapparaat | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Niet dimbaar | Nee |
| Lichtverdeler | Overig |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Nee |
| Geschikt voor lampvermogen | 50 - 50 W |
| Soort bedrading | Eindig |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Compatible met Casambi | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,229 kg |
| Afmeting verpakking | 0,185 x 0,135 x 0,185 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 169,00 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,16 |
Downloads
Montage handleiding
Montage handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Montage handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Montage handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Montage handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st