Siemens - Lastscheider - 3LD3430-0TL11
Aanbevelingen
Productomschrijving
3LD34300TL11 SWITCH DISCONNECTOR 3LD3, MAIN SWITCH
Load disconnector 3LD3, Iu 63 A Main switch 3-pole + N Rated operating capacity at AC-23 A at 400V 22.0 kW Installation in distribution boards, Basic switch with selector knob black Main and EMERGENCY OFF switch SENTRON 3LD3 for the safe shutdown of loads
lastscheider 3LD3, Iu 63 A hoofdschakelaar 3-polig + N nominaal bedrijfsvermogen bij AC-23 A bij 400 V 22,0 kW verdelerinbouw basisschakelaar met knevelknop zwart Hoofd- en NOODUIT-schakelaar SENTRON 3LD3 voor het veilig uitschakelen van vele typen verbruikers, zoals voor draaistroommotoren, luchtbehandeling- en ventilatiesystemen, in besturings- en schakelkasten voor met name kleine machines als zagen, compressoren, pompen, betonmixers, boormachines, frezen en houtbewerkingsmachines. Modulaire opbouw, snelle eenvoudige montage van hulpschakelaars, N-PE-klem of 4e pool. Optimale netscheiding van 16 A tot 63 A door afsluitbaarheid van de draaiaandrijving. Veelzijdig toepasbaar dankzij internationale goedkeuringen. Eén mechanische bouwgrootte voor vijf elektrische formaten. De hoofd- en NOODUIT-schakelaars 3LD zijn verkrijgbaar in een groot aantal uitvoeringen voor frontplaatbevestiging, montageplaat, DIN-rail of verdelerinbouw, naar keuze met directe of deurkoppelingsdraaiaandrijving.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2500693 |
| Artikelnummer fabrikant | 3LD34300TL11 |
| EAN-code | 4001869551746 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lastscheider |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 3LD3430-0TL11 |
| Omschrijving | Lastscheider 3LD3, Iu 63 A hoofdschakelaar 3-polig + N |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 4 |
| Nom. continustroom Iu | 63 A |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 22 kW |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Geschikt voor bodemmontage | Ja |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Frameklem |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP40 |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 63 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 19 kW |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 1 kA |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 43 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 2 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,187 kg |
| Afmeting verpakking | 0,079 x 0,068 x 0,11 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 92,00 per 1 st |
Media
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD3430-0TL11/cat
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/3LD3430-0TL11
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD3430-0TL11/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD3430-0TL11/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD3430-0TL11/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD3430-0TL11/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
Artikel bevat 1 st