Siemens - Toebehoren/onderdelen voor laagspannings-schakeltechniek - 3LD9345-1C
Productomschrijving
3LD93451C SHAFT 6 X 6 MM, 600MM
shaft, 600 mm, 6 x 6 mm, Accessories for load disconnector 3LD3 Main and EMERGENCY OFF switch SENTRON 3LD3 for the safe shutdown of loads in many areas, e.g. for three-phase motors, air conditioning and ventilation systems, in control or switchgear cabinet
as, 600 mm, 6 x 6 mm, toebehoren voor lastscheider 3LD3 Hoofd- en NOODUIT-schakelaar SENTRON 3LD3 voor het veilig uitschakelen van vele typen verbruikers, zoals voor draaistroommotoren, luchtbehandeling- en ventilatiesystemen, in besturings- en schakelkasten voor met name kleine machines als zagen, compressoren, pompen, betonmixers, boormachines, frezen en houtbewerkingsmachines. Modulaire opbouw, snelle eenvoudige montage van hulpschakelaars, N-PE-klem of 4e pool. Optimale netscheiding van 16 A tot 63 A door afsluitbaarheid van de draaiaandrijving. Veelzijdig toepasbaar dankzij internationale goedkeuringen. Eén mechanische bouwgrootte voor vijf elektrische formaten. De hoofd- en NOODUIT-schakelaars 3LD zijn verkrijgbaar in een groot aantal uitvoeringen voor frontplaatbevestiging, montageplaat, DIN-rail of verdelerinbouw, naar keuze met directe of deurkoppelingsdraaiaandrijving. Bij 3LD2 zijn er ook uitvoeringen voor gelijkstroomtoepassingen beschikbaar.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2500753 |
| Artikelnummer fabrikant | 3LD93451C |
| EAN-code | 4001869552279 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor laagspannings-schakeltechniek |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 3LD9345-1C |
| Omschrijving | As, 600 mm, 6 x 6 mm, Toebehoren voor lastscheider 3LD3 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 5 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,17 kg |
| Afmeting verpakking | 0,114 x 0,024 x 0,027 m |
| Volle verpakking bevat | 5 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 25,40 per 1 st |
Media
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD9345-1C/cat
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/3LD9345-1C
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD9345-1C/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD9345-1C/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD9345-1C/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD9345-1C/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
Artikel bevat 1 st