Siemens - Lastscheider - 3LD3348-0TL53
Aanbevelingen
Productomschrijving
3LD33480TL53 SWITCH DISCONNECTOR 3LD3, MAIN SWITCH
Load disconnector 3LD3, Iu 40 A Main switch 3-pole + N Rated operating capacity at AC-23 A at 400 V 18.5 kW floor mounting Basic switch with door coupling Central hole mounting 22.5mm Rotary actuator red / yellow 66 x 66 mm Main and EMERGENCY OFF switch SE
lastscheider 3LD3, Iu 40 A hoofdschakelaar 3-polig + N nominaal bedrijfsvermogen bij AC-23 A bij 400 V 18,5 kW bodembevestiging basisschakelaar met deurkoppeling bevestiging met middengat 22,5 mm draaiaandrijving rood/geel 66 x 66 mm Hoofd- en NOODUIT-schakelaar SENTRON 3LD3 voor het veilig uitschakelen van vele typen verbruikers, zoals voor draaistroommotoren, luchtbehandeling- en ventilatiesystemen, in besturings- en schakelkasten voor met name kleine machines als zagen, compressoren, pompen, betonmixers, boormachines, frezen en houtbewerkingsmachines. Modulaire opbouw, snelle eenvoudige montage van hulpschakelaars, N-PE-klem of 4e pool. Optimale netscheiding van 16 A tot 63 A door afsluitbaarheid van de draaiaandrijving. Veelzijdig toepasbaar dankzij internationale goedkeuringen. Eén mechanische bouwgrootte voor vijf elektrische formaten.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2500666 |
| Artikelnummer fabrikant | 3LD33480TL53 |
| EAN-code | 4001869551470 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lastscheider |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 3LD3348-0TL53 |
| Omschrijving | Lastscheider 3LD3, Iu 40 A hoofdschakelaar 3-polig + N |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 4 |
| Nom. continustroom Iu | 40 A |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 19 kW |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Geschikt voor bodemmontage | Ja |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Ja |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Korte draaigreep |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Frameklem |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 40 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 12 kW |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 1 kA |
| Kleur bedieningselement | Rood |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 36 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,384 kg |
| Afmeting verpakking | 0,083 x 0,068 x 0,42 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 111,00 per 1 st |
Media
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD3348-0TL53/cat
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/3LD3348-0TL53
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD3348-0TL53/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD3348-0TL53/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD3348-0TL53/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD3348-0TL53/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
Artikel bevat 1 st