Siemens - Toebehoren/onderdelen voor laagspannings-schakeltechniek - 3NP1921-1GB44
Productomschrijving
3NP19211GB44 Fuse carrier with EFM15, for size NH000 1-pole, DC 120 - 440V accessor
Fuse carrier with EFM15, for size NH000 1-pole, DC 120 - 440V accessories for 3NP1 fuse switch disconnectors Fuse carrier EFM15 SENTRON 3NP19 as accessories for 3NP1 fuse switch disconnectors. These accessories are easy and convenient to install and connec
handgreep met EFM15, voor bouwgrootte NH000 1-polig, DC 120 - 440V toebehoren voor beveiligings- lastscheider 3NP1 Handgreep EFM15 SENTRON 3NP19 als toebehoren voor mespatroonlastscheider 3NP1. Deze accessoires zijn eenvoudig en gemakkelijk te monteren en aan te sluiten. Betrouwbare veiligheid bij de installatie dankzij de standaard aanrakingsbescherming. Optimale techniek voor uw veiligheid - alleen van Siemens.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3131378 |
| Artikelnummer fabrikant | 3NP19211GB44 |
| EAN-code | 4001869567754 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor laagspannings-schakeltechniek |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 3NP1921-1GB44 |
| Omschrijving | Handgreep met EFM15, voor uitvoering NH000 1-polig, DC 120 - 440V toeb |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,175 kg |
| Afmeting verpakking | 0,22 x 0,118 x 0,108 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 138,00 per 1 st |
Media
Duurzaamheid
Links
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3NP1921-1GB44/cat
Standards & regulation, certificaten etc.
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/3NP1921-1GB44
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3NP1921-1GB44/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3NP1921-1GB44/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3NP1921-1GB44/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3NP1921-1GB44/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to REACH information
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Link to Product page
Artikel bevat 1 st