Siemens - Deurkoppeling schakelaar - 3LD9343-4CA
Aanbevelingen
Productomschrijving
3LD93434CA DOOR-COUPLING OPERATING MECHANISM BLACK
Door-coupling rotary operating mechanism black 48x48 mm, Front plate mounting Central hole mounting 22.5mm with coupling part with shaft 300 mm long, 6x6 mm, accessories for load disconnector 3LD3 Main and EMERGENCY OFF switch SENTRON 3LD3 for the safe shu
deurkoppelingsraaiaandrijving, zwart 48x48 mm, frontplaatbevestiging bevestiging met middengat 22,5 mm met koppelingsgedeelte met as 300 mm lang, 6x6 mm, toebehoren voor lastscheider 3LD3 Hoofd- en NOODUIT-schakelaar SENTRON 3LD3 voor het veilig uitschakelen van vele typen verbruikers, zoals voor draaistroommotoren, luchtbehandeling- en ventilatiesystemen, in besturings- en schakelkasten voor met name kleine machines als zagen, compressoren, pompen, betonmixers, boormachines, frezen en houtbewerkingsmachines. Modulaire opbouw, snelle eenvoudige montage van hulpschakelaars, N-PE-klem of 4e pool. Optimale netscheiding van 16 A tot 63 A door afsluitbaarheid van de draaiaandrijving. Veelzijdig toepasbaar dankzij internationale goedkeuringen. Eén mechanische bouwgrootte voor vijf elektrische formaten.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2500742 |
| Artikelnummer fabrikant | 3LD93434CA |
| EAN-code | 4001869552200 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deurkoppeling schakelaar |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 3LD9343-4CA |
| Omschrijving | Deurkoppelingsraaiaandrijving, zwart 48x48 mm, frontplaatbevestiging |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Met asverlenging | Ja |
| Met deurvergrendeling | Nee |
| Afsluitbaar | Ja |
| Met greep rood/geel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,208 kg |
| Afmeting verpakking | 0,114 x 0,024 x 0,027 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 25,40 per 1 st |
Media
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD9343-4CA/cat
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/3LD9343-4CA
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD9343-4CA/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD9343-4CA/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD9343-4CA/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3LD9343-4CA/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
Artikel bevat 1 st