Schneider Electric - Grafisch paneel - HMIDT351
Aanbevelingen
Productomschrijving
HMIDT351 ADVANCED DISPLAY WVG
Deze Magelis GTU Universal touchscreen operator interface (HMI) is voorzien van 12V tot 24V DC, heeft een 7" kleuren TFT LCD display met 1280 x 800 pixels en 262K kleuren. Deze universele touchscreen operator interface (HMI) is ideaal voor hoogwaardige monitoring en communicatie. Krachtige bewaking en communicatie dankzij een smartphone-achtige interface voor gebruik in de meest veeleisende automatiseringssystemen, inclusief industriële regelapparatuur, gevaarlijke locaties en maritieme toepassingen. Op het scherm worden tekstberichten, grafische objecten en blindschema's weergegeven en worden de controle en configuratie van gegevens weergegeven. Het biedt ook verwijderbare opslag, dubbele LAN en dubbele communicatie interfaces. Hij is bestand tegen een permanente temperatuur van 60 °C en is daardoor ideaal voor installatie in ruimtes waar ventilatie van de behuizing niet mogelijk of gevaarlijk is.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2468828 |
| Artikelnummer fabrikant | HMIDT351 |
| EAN-code | 3606480687280 |
| Artikelklasse (ETIM) | Grafisch paneel |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Magelis GTU |
| Type nummer | HMIDT351 |
| Omschrijving | Magelis GTU - Advanced touchscreen display - 7'' - 800x480 - WVGA |
| Land van Oorsprong | ID |
Technisch
| Voedingsspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces Wireless | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 0 |
| Met software-interfaces | Nee |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Ja |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Uitvoering display | TFT |
| Met kleurendisplay | Ja |
| Aantal kleuren van het display | 262144 |
| Aantal grijs/blauw niveaus van het scherm | 262144 |
| Beeldschermdiagonaal | 7 inch |
| Aantal pixels, horizontaal | 800 |
| Aantal pixels, verticaal | 480 |
| Met numeriek toetsenbord | Nee |
| Met alpha toetsenbord | Nee |
| Aantal functietoetsen, programmeerbaar | 0 |
| Met touchscreen | Ja |
| Met meldsysteem (incl. buffer en bevestiging) | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP67 |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 50 °C |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Wand-/directmontage mogelijk | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Breedte front | 203.6 mm |
| Hoogte front | 148.6 mm |
| Inbouwdiepte | 36 mm |
| Aantal toetsen met LED | 0 |
| Aantal systeemtoetsen | 0 |
| Touch-technologie | Resistieve touch |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,595 kg |
| Afmeting verpakking | 0,265 x 0,215 x 0,14 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 543,50 per 1 st |
Downloads
Handleiding
20220310124309637_-1941101406.pdf
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DIA5ED2140401EN
files?p_Doc_Ref=EIO0000001735
files?p_Doc_Ref=NHA68360
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1402017EN
files?p_Doc_Ref=UK_HMIGTU_DID&p_File_Name=UK_DoC_HMIGTU_JUL2021_signed.pdf
files?p_Doc_Ref=HRB78720
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DIA5ED2140401FR
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Certificaat
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=HRB78720
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=EIO0000001735
files?p_Doc_Ref=HRB78720
files?p_Doc_Ref=UK_HMIGTU_DID
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/HMIDT351
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
360° view
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st