Schneider Electric - Toebehoren/onderdelen voor besturingen - HMIZUV3W
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Schneider Electric - Toebehoren/onderdelen voor besturingen - HMIZUV3W
Ons artikelnummer
2468973
Artikelnummer fabrikant
HMIZUV3W
Type nummer
HMIZUV3W
EAN-code
3606485443430
Soort elektrische toebehoren
Overig
Soort mechanische toebehoren
Afdekking
Soort documentatie
Overig
Toebehoren
Ja
Onderdeel
Ja
Productomschrijving
HMIZUV3W UV PROTECTION SHEET
Magelis HMIZ - UV schermprotector - 7" touchscreen
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2468973 |
| Artikelnummer fabrikant | HMIZUV3W |
| EAN-code | 3606485443430 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor besturingen |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Magelis STO & STU |
| Type nummer | HMIZUV3W |
| Omschrijving | UV PROTECTION SHEET FOR SCREEN 7INCH WID |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Soort elektrische toebehoren | Overig |
| Soort mechanische toebehoren | Afdekking |
| Soort documentatie | Overig |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,022 kg |
| Afmeting verpakking | 16,7 x 10,5 x 0,01 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st