Schneider Electric - Toebehoren/onderdelen voor besturingen - HMIZD53W
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Schneider Electric - Toebehoren/onderdelen voor besturingen - HMIZD53W
Ons artikelnummer
2468909
Artikelnummer fabrikant
HMIZD53W
Type nummer
HMIZD53W
EAN-code
3606480687433
Soort elektrische toebehoren
Overig
Soort mechanische toebehoren
Overig
Soort documentatie
Getting Started
Toebehoren
Ja
Onderdeel
Ja
Productomschrijving
HMIZD53W GASKET FOR GTU DISPL
Pakking - Accessoires Magelis GTU touchscreen 7''
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2468909 |
| Artikelnummer fabrikant | HMIZD53W |
| EAN-code | 3606480687433 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor besturingen |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Magelis GTU |
| Type nummer | HMIZD53W |
| Omschrijving | GASKET FOR GTU DISPLAY 7W |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Soort elektrische toebehoren | Overig |
| Soort mechanische toebehoren | Overig |
| Soort documentatie | Getting Started |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,01 kg |
| Afmeting verpakking | 10 x 7 x 1 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st