OBO - Bedradingskoker - LKV 75050
Brutoprijs
53,26
OBO - Bedradingskoker - LKV 75050
Ons artikelnummer
1280742
Artikelnummer fabrikant
6178324
Type nummer
LKV 75050
EAN-code
4012196010400
Hoogte
75 mm
Breedte
50 mm
Lengte
2000 mm
Halogeenvrij
Nee
Uitvoeringsvorm zijwand
Uitdrukpoorten
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
LKV-75050 BEDRADINGSKOKER RAL7030 / L=2 MTR 6178324
Bedradingskoker conform NEN-EN 50085-2-3 incl. deksel en bodemperforatie. Speciale lengte op aanvraag
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1280742 |
| Artikelnummer fabrikant | 6178324 |
| EAN-code | 4012196010400 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bedradingskoker |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | LKV 75050 |
| Omschrijving | Bedradingskoker 75x50x2000 Polyvinylchloride steingrau RAL 7030 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 75 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Halogeenvrij | Nee |
| Uitvoeringsvorm zijwand | Uitdrukpoorten |
| Diameter | 0 mm |
| Sleufafstand | 12.5 mm |
| Sleufbreedte | 5 mm |
| Zelfdovend | Ja |
| Kruipstroomvast | Ja |
| Flexibel | Nee |
| Nuttige doorsnede | 3045 mm² |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Met bovendeel | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| RAL-nummer | 7030 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 7 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 2 m |
| Minimale bestelafname | 6 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 17,665 kg |
| Afmeting verpakking | 2,012 x 0,201 x 0,191 m |
| Volle verpakking bevat | 12 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 53,26 per 1 st |
Artikel bevat 2 m