OBO - Draadclip bedradingskoker - LK4 H
Brutoprijs
31,11
per 100
OBO - Draadclip bedradingskoker - LK4 H
Ons artikelnummer
1500431
Artikelnummer fabrikant
6178092
Type nummer
LK4 H
EAN-code
4012196008339
Voor kabelkanaalbreedte
56 mm
Voor kabelkanaalhoogte
25 mm
Aan te passen aan kanaalbreedte
Ja
Halogeenvrij
Nee
Productomschrijving
6178092 DRAADHOUDERBRUG
Draadhouder voor bedradingskokers type LK4 en LK4 N De draadhouder voorkomt het uitvallen van geïnstalleerde kabels. Via breukplaatsen kan de lengte voor verschillende kanaalbreedtes worden gereduceerd naar 38, 28 en 23 mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1500431 |
| Artikelnummer fabrikant | 6178092 |
| EAN-code | 4012196008339 |
| Artikelklasse (ETIM) | Draadclip bedradingskoker |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | LK4 H |
| Omschrijving | Draadhouderbrug voor LK4 Polystyreen steingrau RAL 7030 |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Voor kabelkanaalbreedte | 56 mm |
| Voor kabelkanaalhoogte | 25 mm |
| Aan te passen aan kanaalbreedte | Ja |
| Halogeenvrij | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,426 kg |
| Afmeting verpakking | 0,218 x 0,123 x 0,087 m |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 31,11 per 100 st |
Artikel bevat 1 st