OBO - Deksel bedradingskoker - LKV D 50
Brutoprijs
9,68
OBO - Deksel bedradingskoker - LKV D 50
Ons artikelnummer
3043567
Artikelnummer fabrikant
6178508
Type nummer
LKV D 50
EAN-code
4012196041527
Voor kabelkanaalbreedte
50 mm
Lengte
2000 mm
Halogeenvrij
Nee
Kruipstroomvast
Ja
Kleur
Grijs
Productomschrijving
6178508 Deksel voor LKV / LKV/N 50mm, PVC, steengrijs, 7030
Kanaaldeksel
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3043567 |
| Artikelnummer fabrikant | 6178508 |
| EAN-code | 4012196041527 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deksel bedradingskoker |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | LKV D 50 |
| Omschrijving | Deksel voor LKV / LKV/N 50mm Polyvinylchloride steingrau RAL 7030 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Voor kabelkanaalbreedte | 50 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Halogeenvrij | Nee |
| Kruipstroomvast | Ja |
| Kleur | Grijs |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 2 m |
| Minimale bestelafname | 12 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 4,829 kg |
| Afmeting verpakking | 2,012 x 0,104 x 0,058 m |
| Volle verpakking bevat | 12 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 9,68 per 1 st |
Artikel bevat 2 m