nVent Hoffman - Ventilator voor kast/lessenaar - EF220-24R5
Ons artikelnummer
1103980
Artikelnummer fabrikant
EF220-24R5
Type nummer
EF220-24R5
EAN-code
8713574132931
Debiet, vrijuitblazend
82 m³/h
Spanningstype
AC
Bedrijfsspanning bij DC
21.6 - 26.4 V
Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz
21.6 - 26.4 V
Geschikt voor wandinbouw
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
EF220-24R5 VENTILATOR 24VDC FILTERVENTILATOR
Filtervent. luchtstr. 98 m3/h, 24V DC, 50/60HZ, IP54
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Ventilator voor kast/lessenaar" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1103980 |
| Artikelnummer fabrikant | EF220-24R5 |
| EAN-code | 8713574132931 |
| Artikelklasse (ETIM) | Ventilator voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Algemene Accessoires |
| Type nummer | EF220-24R5 |
| Omschrijving | Filtervent. luchtstr. 98 m3/h |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Debiet, vrijuitblazend | 82 m³/h |
| Spanningstype | AC |
| Bedrijfsspanning bij DC | 21.6 - 26.4 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 21.6 - 26.4 V |
| Geschikt voor wandinbouw | Ja |
| Breedte | 202 mm |
| Hoogte | 202 mm |
| Diepte | 87 mm |
| Met filter | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Dakventilator | Nee |
| Recirculatieventilator | Nee |
| Uitgevoerd als inschuifventilator | Ja |
| Aantal ventilatoren | 1 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Geschikt voor 19 inch inbouw | Nee |
| Montagewijze | Snapbevestiging |
| Meetvermogen | 5 W |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7.04 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,74 kg |
| Afmeting verpakking | 0,11 x 0,21 x 0,21 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 234,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st