nVent Hoffman - Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar - ECHD22
Ons artikelnummer
4127486
Artikelnummer fabrikant
ECHD22
Type nummer
ECHD22
EAN-code
8713574236707
Hoogte
330 mm
Breedte
233 mm
Materiaal
Metaal
Productomschrijving
ECHD22 BESCHERMKAP HD, 330X233
Beschermkap HD, 330x233x57, SS304, EF(A) 250
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4127486 |
| Artikelnummer fabrikant | ECHD22 |
| EAN-code | 8713574236707 |
| Artikelklasse (ETIM) | Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Roestvaststaal |
| Type nummer | ECHD22 |
| Omschrijving | Beschermkap HD, 330x233x57 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Hoogte | 330 mm |
| Breedte | 233 mm |
| Materiaal | Metaal |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,38 kg |
| Afmeting verpakking | 0,06 x 0,24 x 0,33 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 176,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st