nVent Hoffman - Cassetteluchtfilter - EFA220R5
Ons artikelnummer
1096337
Artikelnummer fabrikant
EFA220R5
Type nummer
EFA220R5
EAN-code
8713574132955
Materiaal
Overig
Hoogte
202 mm
Breedte
202 mm
Diepte
87 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
EFA220R5 VENTILATORFILTER 177 X 177 MM
Uitlaatfilter, IP54
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1096337 |
| Artikelnummer fabrikant | EFA220R5 |
| EAN-code | 8713574132955 |
| Artikelklasse (ETIM) | Cassetteluchtfilter |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Algemene Accessoires |
| Type nummer | EFA220R5 |
| Omschrijving | Uitlaatfilter, IP54 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Materiaal | Overig |
| Hoogte | 202 mm |
| Breedte | 202 mm |
| Diepte | 87 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,37 kg |
| Afmeting verpakking | 0,05 x 0,21 x 0,21 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 42,70 per 1 st |
Artikel bevat 1 st