Hager - Groepenkast, geassembleerd - VKG333L
Brutoprijs
1.528,00
Hager - Groepenkast, geassembleerd - VKG333L
Ons artikelnummer
3087526
Artikelnummer fabrikant
VKG333L
Type nummer
VKG333L
EAN-code
3250611054382
Aantal fasen
3
Beveiliging
Installatie-/aardlekautomaat
Totaal aantal groepen
9
Aantal directe groepen
0
Aantal lichtgroepen
9
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
VKG333L 9-groepenverdeler HS, 3 x ALS 2-polig 30 mA, 3-fase
9-groepenverdeler HS, 3 x ALS 2-polig 30 mA, 3-fase
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3087526 |
| Artikelnummer fabrikant | VKG333L |
| EAN-code | 3250611054382 |
| Artikelklasse (ETIM) | Groepenkast, geassembleerd |
| Merk | Hager |
| Serie | VISION |
| Type nummer | VKG333L |
| Omschrijving | 9-groepenverdeler HS, 3 x ALS 2-polig 30 mA, 3-fase |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal fasen | 3 |
| Beveiliging | Installatie-/aardlekautomaat |
| Totaal aantal groepen | 9 |
| Aantal directe groepen | 0 |
| Aantal lichtgroepen | 9 |
| Breedte | 221 mm |
| Aantal groepen achter aardlekschakelaar | 9 |
| Aantal aardlekautomaten | 0 |
| Aantal aardlekschakelaars 30 mA | 3 |
| Aantal aardlekschakelaars 300 mA | 0 |
| Aantal polen hoofdschakelaar | 4 |
| Hoofdschakelaar - nom. stroom | 40 A |
| Kookgroep | Geen |
| Kookgroep geschikt als krachtgroep | Nee |
| Met contactdoos | Nee |
| Met beltransformator | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Hoogte | 475 mm |
| Diepte | 89 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Met transparant deksel | Nee |
| Montagewijze | Opbouw |
| Breedte in module-eenheden | 12 |
| Afsluitbaar | Nee |
| Geschikt voor data | Nee |
| Aantal boogfout detectie apparaten | 0 |
| Bescherming hoofdschakelaar | Ja |
| Zekering lastscheider (MCB + 2 x RCD) | Ja |
| Met meter | Nee |
| Aantal rijen | 2 |
| Soort afdekking | Deksel |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,39 KG |
| Afmeting verpakking | 0,113 x 0,235 x 0,505 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.528,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st