Eaton - Stroomrailsteun - SH0635/4
Brutoprijs
28,00
Eaton - Stroomrailsteun - SH0635/4
Ons artikelnummer
2070508
Artikelnummer fabrikant
060620
Type nummer
SH0635/4
EAN-code
4015080606208
Aantal polen
5
Max.(meet)stroom
630 A
Hartafstand rail
50 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
060620 SH0635/4 Raildrager, voor CI kast 375mm, HxD=20x5(10, 15)mm
Drager railsysteem, voor gebruik in zijwanden van behuizingen of in behuizingen, montage van componenten mogelijk op rail, vrije ruimte railsteunen max. 375 mm, afstand tussen middelpunten rail 50 mm, nominale bedrijfsstroom Ie = 250, 630A, kan worden gebruikt voor L1, L2, L3, PE, N, PEN: 20x5, L1, L3: 20x10, L3: 20x10 + 20x5, PEN: 20x10
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2070508 |
| Artikelnummer fabrikant | 060620 |
| EAN-code | 4015080606208 |
| Artikelklasse (ETIM) | Stroomrailsteun |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Safety CI |
| Type nummer | SH0635/4 |
| Omschrijving | Raildrager, voor CI kast 375mm, HxD=20x5(10, 15)mm |
| Land van Oorsprong | FI |
Technisch
| Aantal polen | 5 |
| Max.(meet)stroom | 630 A |
| Hartafstand rail | 50 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 11 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,243 kg |
| Afmeting verpakking | 0,022 x 0,302 x 0,102 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 28,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st