Eaton - Stroomrailsteun - SH0635/3
Brutoprijs
18,08
Eaton - Stroomrailsteun - SH0635/3
Ons artikelnummer
2070485
Artikelnummer fabrikant
058247
Type nummer
SH0635/3
EAN-code
4015080582472
Aantal polen
5
Max.(meet)stroom
630 A
Hartafstand rail
50 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
058247 SH0635/3 Raildrager, voor CI kast 250mm, HxD=20x5(10, 15)mm
Drager railsysteem, voor gebruik in zijwanden van behuizingen of in behuizingen, montage van componenten mogelijk op rail, vrije ruimte railsteunen max. 375 mm, afstand tussen middelpunten rail 50 mm, nominale bedrijfsstroom Ie = 250, 630A, kan worden gebruikt voor L1, L2, L3, PE, N: 20x5, L1, L2, L3: 20x10, PE, N, PEN: 20x5, L1, L2, L3, PE, N: 20x15
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2070485 |
| Artikelnummer fabrikant | 058247 |
| EAN-code | 4015080582472 |
| Artikelklasse (ETIM) | Stroomrailsteun |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Safety CI |
| Type nummer | SH0635/3 |
| Omschrijving | Raildrager, voor CI kast 250mm, HxD=20x5(10, 15)mm |
| Land van Oorsprong | FI |
Technisch
| Aantal polen | 5 |
| Max.(meet)stroom | 630 A |
| Hartafstand rail | 50 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 20 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,14 kg |
| Afmeting verpakking | 0,017 x 0,252 x 0,102 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 18,08 per 1 st |
Artikel bevat 1 st