APC - Accu (Lood) voor voertuigen en toepassingen - APCRBC152
Brutoprijs
1.405,00
APC - Accu (Lood) voor voertuigen en toepassingen - APCRBC152
Ons artikelnummer
4405711
Artikelnummer fabrikant
APCRBC152
Type nummer
APCRBC152
EAN-code
731304317616
Model
Overig
Nom. spanning
48 V
Capaciteit 20h
5 Ah
Koudstartstroom volgens EN
0 A
Breedte
210 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
APCRBC152 APC REPLACEMENT BATT
De originele vervangende batterijpatroon van APC (RBC) is getest en gecertificeerd voor 100% compatibiliteit met de specifieke UPS van APC. Deze loodzwavelzuuraccu heeft een levensduur van drie tot vijf jaar, wat een betrouwbare ondersteuning biedt en de levensduur van uw UPS verlengt. De APC RBC wordt volledig geassembleerd en is klaar voor gebruik.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4405711 |
| Artikelnummer fabrikant | APCRBC152 |
| EAN-code | 731304317616 |
| Artikelklasse (ETIM) | Accu (Lood) voor voertuigen en toepassingen |
| Merk | APC |
| Serie | APC Replacement Battery Cartridges |
| Type nummer | APCRBC152 |
| Omschrijving | APC Replacement battery cartridge #152 |
| Land van Oorsprong | PH |
Technisch
| Model | Overig |
| Nom. spanning | 48 V |
| Capaciteit 20h | 5 Ah |
| Koudstartstroom volgens EN | 0 A |
| Breedte | 210 mm |
| Koudstartstroom volgens SAE | 0 A |
| Lengte | 762 mm |
| Hoogte incl. pool | 76 mm |
| Gewicht | 175.5 kg |
| Omgevingstemperatuur | 0 - 40 °C |
| Type | Overig |
| Toepassing | Overig |
| Geschikt voor diverse toepassingen | Nee |
| Geschikt voor UPS | Ja |
| Geschikt voor accu oplaadunit | Nee |
| Geschikt voor telecom | Nee |
| Aansluitklemmen aan voorzijde | Nee |
| Capaciteit 15h | 5 Ah |
| Peukert constante | 0 |
| Connector | Overig |
| Brandbeveiliging conform UL 94 | Overig |
| Levensduur bij 20°C | 0 Year |
| Eurobat gecertificeerde levensduur | Nee |
| Levensduur cyclus bij 100% ontlading | 0 |
| Levensduur cyclus bij 80% ontlading | 0 |
| Levensduur cyclus bij 60% ontlading | 0 |
| Levensduur cyclus bij 50% ontlading | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 17 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 64 x 35 x 19 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.405,00 per 1 st |
Downloads
Handleiding
Handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVPEP1512012_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1512012_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_JPRO-9QHRU2_EN
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_JGNY-9K29GH_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_JGNY-9K29GH_NL
Handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVPEP1512012_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1512012_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_JPRO-9QHRU2_EN
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_JGNY-9K29GH_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_JGNY-9K29GH_NL
Artikel bevat 1 st