APC - Standaard batterij (oplaadbaar) - SRT96BP
Aanbevelingen
Productomschrijving
SRT96BP APC SMART-UPS SRT 96 V
Dit APC Smart-UPS-accupakket dat is aangesloten op SRT On-Line UPS, biedt een verlengde runtime voor SRT-bedrijfskritieke toepassingen. Dit 96V SRT verlengbare runtime-accupakket is compatibel met 3kVA SRT Smart-UPS verlengde runtime-modellen. Ingebouwde bewaking op cel-, module- en kastniveau levert gegevens over de autonomietijd en -status van de batterij. Het is een loodzuuraccu met 2 jaar garantie. Het is een loodzuuraccu met 2 jaar garantie. De afmetingen zijn 594 mm (diepte) x 432 mm (hoogte) x 85 mm (breedte) en wegen 40,6 kg. Ideaal voor Smart-UPS online bedrijfskritieke toepassingen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4407235 |
| Artikelnummer fabrikant | SRT96BP |
| EAN-code | 731304317722 |
| Artikelklasse (ETIM) | Standaard batterij (oplaadbaar) |
| Merk | APC |
| Serie | APC Smart-UPS Battery Systems |
| Type nummer | SRT96BP |
| Omschrijving | APC Smart-UPS SRT 96 V 3 kVA Accu |
| Land van Oorsprong | PH |
Technisch
| Grootte aanduiding | Blok |
| Aantal cellen | 16 |
| Model | Overig |
| Nom. spanning | 96 V |
| Capaciteit | 5000 mAh |
| Breedte | 85 mm |
| IEC-aanduiding | Overig |
| Overige aanduidingen | Overig |
| Lengte | 594 mm |
| Hoogte incl. pool | 432 mm |
| Diameter | 0 mm |
| Samengesteld / accupack | Ja |
| Explosieveilige toepassing | Nee |
| Kunststof behuizing | Ja |
| Omgevingstemperatuur | 0 - 40 °C |
| Geschikt voor snellader | Nee |
| Gewicht | 40600 g |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,831 x 0,599 x 0,239 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2.603,00 per 1 st |
Downloads
Handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1612036_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_JPRO-9K2KAV_CS
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_SCON-AKXKBQ_FR
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_SCON-AKXKBQ_NL
Artikel bevat 1 st