APC - UPS - SRT3000RMXLW-IEC
Aanbevelingen
Productomschrijving
SRT3000RMXLW-IEC APC SMART-UPS ON-LINE, 3KVA, REKMONTAGE 2U, 208V/230V, 6X IEC C1
Deze APC Smart-UPS is ontworpen voor IT-professionals of netwerkbeheerders met het oog op uptime en continuïteit. Deze 3kVA online 2U UPS voor rekmontage biedt pure sinusgolfvoeding en verlengde runtime om kritieke elektronica te ondersteunen tijdens stroomstoringen. Hij wordt geleverd met BS1363A British, IEC 60320 C20 en Schuko CEE 7/EU1-16P ingangen, 6x IEC 60320 C13, 2x IEC 60320 C19 uitgangen en 2x IEC-jumpers. Hij heeft een SmartSlot voor optionele netwerkbeheerkaart waarmee fysieke servers, virtuele machines en HCI-clusters op de correcte manier kunnen worden uitgeschakeld via PowerChute Network Shutdown. De UPS kan worden aangesloten op EcoStruxure IT of op gecentraliseerde beheerplatformen van derden. De UPS heeft een garantie van 3 jaar en de ingebouwde loodzuuraccu heeft een garantie van 2 jaar.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3391051 |
| Artikelnummer fabrikant | SRT3000RMXLW-IEC |
| EAN-code | 731304320074 |
| Artikelklasse (ETIM) | UPS |
| Merk | APC |
| Serie | APC Smart-UPS On-Line |
| Type nummer | SRT3000RMXLW-IEC |
| Omschrijving | APC Smart-UPS On-Line, 3kVA, Rekmontage 2U, 208V/230V, 6x IEC C13+2x I |
| Land van Oorsprong | PH |
Technisch
| Ingangsspanning | 230 - 230 V |
| Overbruggingstijd vollast | 3.58 min |
| Geschikt voor netwerkmanagement | Nee |
| Hoogte | 85 mm |
| Breedte | 432 mm |
| Diepte | 635 mm |
| Gewicht | 31.3 kg |
| UPS-technologie | Online |
| Bouwvorm | Vrijstaand model |
| Primaire frequentie | 40 - 70 Hz |
| Aantal fasen primair | 1 |
| Uitgangsspanning | 230 - 230 V |
| Secundaire frequentie | 50 - 60 Hz |
| Uitgangsvermogen werkelijk | 2700 W |
| Uitgangsschijnvermogen | 3000 VA |
| Aantal fasen secundair | 1 |
| SNMP | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Max. harmonische vervorming uitgangsspanning (lineaire belasting) | 0.02 % |
| Uitgangs Power Factor | 0.9 |
| Efficiëntie overall | 88 % |
| Efficiëntie in eco-modus | 94 % |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Nee |
| Auto shut down functie | Nee |
| Ingangsaansluiting | C20 |
| Aantal uitgaande aansluitingen C13 | 6 |
| Aantal uitgaande aansluitingen C19 | 2 |
| Aantal uitgaande aansluitingen met vaste aansluiting | 0 |
| Modulair | Nee |
| USB-interface | Ja |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 59,9 x 87,1 x 24,6 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 6.976,00 per 1 st |
Downloads
Handleiding
Handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1512017_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_JPRO-9QHRU2_EN
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_JGNY-9LPDQJ_NL
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_EALN-7HJJHX_FR
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_EALN-7HJJHX_NL
Artikel bevat 1 st