ABL - Opbouwbak inbouwschakelmateriaal - 1461.007
Brutoprijs
5,88
ABL - Opbouwbak inbouwschakelmateriaal - 1461.007
Ons artikelnummer
1199252
Artikelnummer fabrikant
1461007
Type nummer
1461.007
EAN-code
4011721060552
Samenstelling
Opbouwbak
Aantal eenheden
1
Montagerichting
Horizontaal en verticaal
Materiaal
Kunststof
Materiaalkwaliteit
Thermoplast
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1461-007 OPBOUWHUIS ZWART VOOR MACHINECONTACTDOOS TYPE 1461
De opbouwbehuizing voor de SCHUKO inbouwcontactdozen 1461, 1561, 1562 en 1662 bestaat uit zeer schokbestendige thermoplast. De opbouwcontactdoos is hitte-, koude- en UV-bestendig en tegen spatwater beschermd conform IP54.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1199252 |
| Artikelnummer fabrikant | 1461007 |
| EAN-code | 4011721060552 |
| Artikelklasse (ETIM) | Opbouwbak inbouwschakelmateriaal |
| Merk | ABL |
| Serie | Connectivity |
| Type nummer | 1461.007 |
| Omschrijving | Opbouwbehuizing voor SCHUKO inbouwcontactdoos, zwart, IP54 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Samenstelling | Opbouwbak |
| Aantal eenheden | 1 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Zwart |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9005 |
| Met afdekraam | Nee |
| Met kanaalinvoering | Nee |
| Met kabelinvoer | Ja |
| Met wartelinvoering | Nee |
| Geschikt voor modulair schakelmateriaal | Nee |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Schakelmateriaaldiepte | 38.5 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 53.5 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 71 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 10 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,555 kg |
| Afmeting verpakking | 0,23 x 0,115 x 0,11 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5,88 per 1 st |
Artikel bevat 1 st