ABL - Pakkingring - Mcd pakking IP54 zwart
Brutoprijs
0,49
ABL - Pakkingring - Mcd pakking IP54 zwart
Ons artikelnummer
1008530
Artikelnummer fabrikant
8632316
Type nummer
Mcd pakking IP54 zwart
EAN-code
4011721033105
Buitendiameter
43 mm
Dikte
1.5 mm
Materiaal
Rubber
Materiaalkwaliteit
Overig
Aantal doorvoeren
1
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
8632-316 PAKKING
Rubberpakking voor inbouwcontactdozen types 1461, 1462, 1661, 1662, SEV, UL en BS. De rubberpakking heeft de volgende afmetingen: 61,5 x 50 x 1,5 mm en een gatdiameter van 43 mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1008530 |
| Artikelnummer fabrikant | 8632316 |
| EAN-code | 4011721033105 |
| Artikelklasse (ETIM) | Pakkingring |
| Merk | ABL |
| Serie | Connectivity |
| Type nummer | Mcd pakking IP54 zwart |
| Omschrijving | Rubberpakking, zwart |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Buitendiameter | 43 mm |
| Dikte | 1.5 mm |
| Materiaal | Rubber |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Aantal doorvoeren | 1 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 10 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,58 kg |
| Afmeting verpakking | 0,49 x 0,11 x 0,25 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 0,49 per 1 st |
Artikel bevat 1 st