ABL - Wandcontactdoos - Mcd UK IP54 zwart 50mm
Brutoprijs
8,77
ABL - Wandcontactdoos - Mcd UK IP54 zwart 50mm
Ons artikelnummer
1146396
Artikelnummer fabrikant
BS13630
Type nummer
Mcd UK IP54 zwart 50mm
EAN-code
4011721073064
Model
British Standard
Aantal eenheden
1
Aantal contactdozen schakelbaar
0
Uitvoeringsvorm afdekking
Complete behuizing
Opdruk/indicatie
Geen
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
BS13630 INB WCD UK 250V 13A ZWART MET DEKSEL IP54
De inbouwcontactdoos british standard conform 1363 bestaat uit zeer schokbestendige thermoplast. De inbouwcontactdoos is uitgerust met een schroefaansluiting, een viervoudige flensbevestiging en een klapdeksel. De inbouwcontactdoos is hitte-, koude- en UV-bestendig. Kabelaansluiting L1 en N aan de bovenkant en PE aan de onderkant. De openingshoek bedraagt ca.: 180°.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1146396 |
| Artikelnummer fabrikant | BS13630 |
| EAN-code | 4011721073064 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wandcontactdoos |
| Merk | ABL |
| Serie | Connectivity |
| Type nummer | Mcd UK IP54 zwart 50mm |
| Omschrijving | Inbouwcontactdoos british standard, zwart, 250 V/13 A, IP54 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | British Standard |
| Aantal eenheden | 1 |
| Aantal contactdozen schakelbaar | 0 |
| Uitvoeringsvorm afdekking | Complete behuizing |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Met klapdeksel | Ja |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Kleur | Zwart |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9005 |
| Transparant | Nee |
| Afsluitbaar | Nee |
| Uitwerpmechanisme | Nee |
| Met functieverlichting | Nee |
| Met oriëntatieverlichting | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Foutstroombeveiliging | Nee |
| Met glaszekering | Nee |
| Speciale voeding | Geen speciale voeding |
| Montagewijze | Overig |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Stekkerstand gedraaid | Nee |
| Nom. stroom | 13 A |
| Nom. spanning | 250 V |
| Frequentie | 50 - 50 Hz |
| Nom. foutstroom | 0 mA |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Voor "verzwarende omstandigheden" (conform VDE) | Nee |
| Schakelmateriaalbreedte | 50 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 61.5 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 32.4 mm |
| Met ingebouwde USB voeding | Nee |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Geïsoleerde montage | Nee |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Met doorlusvoorziening | Nee |
| Slagvastheid | IK08 |
| Beschermingscontact | Ja |
| Rond aardingscontact | Nee |
| Aantal actieve contacten (rond) | 0 |
| Aantal actieve contacten (vlak) | 2 |
| Met signaallamp | Nee |
| Aantal fasen | 1 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 18.4 mm |
| Metallic | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 10 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 4,6 kg |
| Afmeting verpakking | 0,23 x 0,115 x 0,11 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 8,77 per 1 st |
Artikel bevat 1 st