Weidmüller - Zekeringsrijgklem - ZSI 6-2/FC
Brutoprijs
9,04
Weidmüller - Zekeringsrijgklem - ZSI 6-2/FC
Ons artikelnummer
1187861
Artikelnummer fabrikant
1814690000
Type nummer
ZSI 6-2/FC
EAN-code
4032248358489
Uitvoering zekeringspatroon
Vlakzekering
Uitvoering zekeringshouder (patroonhouder)
Steekbaar
Soort indicatie-element voor defect-indicatie
Geen
Voedingsspanning voor defect-indicatie
250 - 250 V
Spanningstype voor defect-indicatie
AC/DC
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1814690000 ZSI 6-2/FC
Terminal block for connecting or joining conductors with permanently secure contact. Hardened steel withstands the mechanical forces, tin-coated copper ensures top conductivity. With removable carrier for a cartridge fuse.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1187861 |
| Artikelnummer fabrikant | 1814690000 |
| EAN-code | 4032248358489 |
| Artikelklasse (ETIM) | Zekeringsrijgklem |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | Z-series |
| Type nummer | ZSI 6-2/FC |
| Omschrijving | Fuse terminal, Tension-clamp connection, black, 6 mm², 30 A, 250 V, Nu |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Uitvoering zekeringspatroon | Vlakzekering |
| Uitvoering zekeringshouder (patroonhouder) | Steekbaar |
| Soort indicatie-element voor defect-indicatie | Geen |
| Voedingsspanning voor defect-indicatie | 250 - 250 V |
| Spanningstype voor defect-indicatie | AC/DC |
| Breedte | 8.1 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.5 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.5 - 6 mm² |
| Nom. (meet)stroom In | 30 A |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Overig |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Aansluitpositie | Bovenop |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Bedrijfstemperatuur | -50 - 120 °C |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Breedte/Rastermaat | 8.1 mm |
| Hoogte bij laagst mogelijke montagehoogte | 50 mm |
| Lengte | 70 mm |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte | 70 mm |
| Diepte | 50 mm |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 125 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 25 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,516 kg |
| Afmeting verpakking | 0,159 x 0,138 x 0,062 m |
| Volle verpakking bevat | 25 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 9,04 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1814690000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1814690000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1814690000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1814690000
Artikel bevat 1 st