Weidmüller - Cilindrische zekering - ETA 1180 01 2A
Brutoprijs
44,08
Weidmüller - Cilindrische zekering - ETA 1180 01 2A
Ons artikelnummer
2212052
Artikelnummer fabrikant
1278970000
Type nummer
ETA 1180 01 2A
EAN-code
4050118091489
Nom. (meet)stroom
2 A
Nom. (meet)spanning
64 V
Productomschrijving
1278970000 ETA 1180 01 2A EINDPLAAT RIJGKLEM
Miniature fuse with melting wire.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2212052 |
| Artikelnummer fabrikant | 1278970000 |
| EAN-code | 4050118091489 |
| Artikelklasse (ETIM) | Cilindrische zekering |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | Accessories |
| Type nummer | ETA 1180 01 2A |
| Omschrijving | Miniature fuse, 2 A |
| Land van Oorsprong | ID |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 2 A |
| Nom. (meet)spanning | 64 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 21 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 5 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,054 kg |
| Afmeting verpakking | 0,096 x 0,089 x 0,011 m |
| Volle verpakking bevat | 5 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 44,08 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1278970000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1278970000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1278970000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1278970000
Artikel bevat 1 st