Weidmüller - Schakelrelais - RCIKITZ 24VDC 2CO LD/FG
Brutoprijs
43,15
Weidmüller - Schakelrelais - RCIKITZ 24VDC 2CO LD/FG
Ons artikelnummer
2210490
Artikelnummer fabrikant
1218390000
Type nummer
RCIKITZ 24VDC 2CO LD/FG
EAN-code
4050118002409
Aantal contacten als verbreekcontact
0
Aantal contacten als maakcontact
0
Aantal contacten als wisselcontact
2
Type stuurspanning
AC
Nom. stuurspanning bij DC
21.6 - 26.4 V
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1218390000 RCIKITZ 24VDC 2CO L SCHAKELRELAIS
Assembly of plug-in relay and plug-in socket. Control circuit and load circuit are electrically isolated.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2210490 |
| Artikelnummer fabrikant | 1218390000 |
| EAN-code | 4050118002409 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelrelais |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | RIDERSERIES FG |
| Type nummer | RCIKITZ 24VDC 2CO LD/FG |
| Omschrijving | Relay module, 24 V DC ±10 %, Green LED, 2 CO contacts forcibily guided |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Type stuurspanning | AC |
| Nom. stuurspanning bij DC | 21.6 - 26.4 V |
| Breedte | 16 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Met dwanggeleide contacten | Ja |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 98.1 mm |
| Diepte | 63.8 mm |
| Met LED indicatie | Ja |
| Materiaal contact | Overige koperlegeringen |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | DC |
| Bedrijfsspanning bij DC | 250 - 250 V |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 9 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,66 kg |
| Afmeting verpakking | 0,25 x 0,085 x 0,07 m |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 43,15 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1218390000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1218390000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1218390000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1218390000
Artikel bevat 1 st